Węgorzewo

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkolenia

Szkolenie Makijaż codzienny i pielęgnacja twarzy

makijaż codzienny Chcesz poznać w jakich kolorach Ci do twarzy? Pragniesz, aby Twój poranny  makijaż był perfekcyjny i szybki a wieczorowy profesjonalny i efektowny? Ten kurs jest dla Ciebie!

Propozycja dla osób, które szukają intensywnego, krótkiego szkolenia z podstawowych technik makijażu. Podpowiemy jaki makijaż i kolory są najlepsze, aby podkreślić indywidualny styl i urodę.

Nauczymy Cię jak dobrać odpowiedni podkład, wykonać perfekcyjną kreskę czy modelowanie twarzy a także jak zrobić makijaż na dzień i na wieczór.       Dodatkowo będziesz miała okazje zapoznać się z szeroką gamą kosmetyków i dobrać najlepsze dla siebie.

Nauczysz się jak dbać o cerę i prawidłowo ją  pielęgnować.

Cel szkolenia

 

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy teoretycznej, oraz umiejętności praktycznych niezbędnych z zakresu wykonywania makijażu dziennego, pielęgnacji cery. Kursant w zależności od rodzaju szkolenia nabywa umiejętności, które w trakcie szkolenia szlifuje pod okiem Instruktora. Umiejętności, które kursant nabędzie podczas szkolenia, zwiększą świadomość na temat makijażu klasycznego, dziennego oraz make up. Wszelkie techniki tłumaczone są w sposób prosty, łatwy do przyswojenia przez kursanta.

Szkolenie skierowane jest do

 

osób, które chciałby nauczyć się wykonywać makijaż na własne potrzeby. Na kursie nauczysz się jak właściwie podkreślić atuty swojej urody, poznasz triki stosowane przez zawodowców a także nabierzesz pewności siebie.

Sposób realizacji szkolenia

 

Cześć teoretyczna szkolenia realizowany będzie w formie zdalnej. Wymagania sprzętowe to laptop z kamerką i mikrofonem. Zajęcia będą realizowane przy użyciu bezpłatnego komunikatora SKYPE w dni i godziny wskazane w harmonogramie szkolenia. Szkolenie odbywać się będzie na zasadzie połączeń z wykładowcą, który będzie drogą internetową omawiał poszczególne zagadnienia tematyczne przewidziane programem szkolenia.

Cześć praktyczna szkolenia realizowana będzie w małych grupach, z zastosowanie procedur zachowania zasad bezpieczeństwa związanych z ochroną przed zakażeniem COVID-19

Program szkolenia

 

Część I. Teoria Makijażu -  podstawy w makijażu dziennym

Część II. Analiza kolorystyczna

Część III. Pielęgnacja skóry twarzy, szyi i dekoltu

Prowadzący szkolenie

 

Prowadząca szkolenie posiada wykształcenie kierunkowe oraz wieloletnią praktykę w zawodzie kosmetyczki, stylistki, wizażystki . Stale inwestuje w rozwój osobisty uczestnicząc w kongresach i szkoleniach.

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej oraz szkoleniach branżowych. Jest licencjonowanym kosmetologiem oraz instruktorem kosmetycznym z zakresu makijażu, stylizacji rzęs i brwi. Doświadczenie w świadczeniu tego typu usług Na przestrzeni lat prowadził liczne szkolenia z zakresu makijażu. Posiada wysokie umiejętności komunikacyjne, doskonale przekazuje wiedzę, tworząc atmosferę sprzyjającą nabywaniu nowych umiejętności. Dzięki wieloletniej praktyce połączonej z prowadzeniem zajęć i warsztatów, posiada odpowiednią wiedzę i przygotowanie w zakresie realizacji programów szkoleniowych.

Czas  trwania kursu

 

Program szkolenia obejmuje 30  godz. dydaktycznych realizowanych zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

Cena

 

Koszt szkolenia: 500-800zł

Zapisy i informacje

 

Zapisy prowadzone są telefonicznie, mailowo lub osobiście:

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Węgorzewie
ul. Bolesława Prusa 8, tel. 87 427 2023
wegorzewo@zdz.bialystok.pl