Węgorzewo

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkolenia

Szkolenie Stylizacja paznokci

paznokcie chrome efekt lustrawęgorz         

            Nasze szkolenie przygotuje Cię do wykonywania stylizacji paznokci jak również do pracy z klientem.

           Każdy z uczestników będzie miał możliwość poznania różnych, nowoczesnych metod stylizacji paznokci oraz pozna podstawowe zasady pielęgnacji dłoni.

 

 

 

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy teoretycznej, oraz umiejętności praktycznych niezbędnych w zawodzie Stylisty Paznokci. Kursant w zależności od rodzaju szkolenia nabywa umiejętności, które w trakcie szkolenia szlifuje pod okiem Instruktora. Umiejętności, które kursant nabędzie podczas szkolenia, z łatwością wykorzysta w codziennej pracy po szkoleniu. Wszelkie techniki tłumaczone są w sposób prosty, łatwy do przyswojenia przez ucznia.

 

Szkolenie skierowane jest do

 

- osób początkujących które rozpoczynają swoją przygodę z paznokciami jak również dla osób średniozaawansowanych, pragnących udoskonalić i poszerzyć swoje kompetencje.

 

Sposób realizacji szkolenia

 

 Cześć teoretyczna szkolenia realizowany będzie w formie zdalnej. Wymagania sprzętowe to laptop z kamerką i mikrofonem. Zajęcia będą realizowane przy użyciu bezpłatnego komunikatora SKYPE w dni i godziny wskazane w harmonogramie szkolenia. Szkolenie odbywać się będzie na zasadzie połączeń z wykładowcą, który będzie drogą internetową omawiał poszczególne zagadnienia tematyczne przewidziane programem szkolenia.

Cześć praktyczna szkolenia realizowana będzie w małych grupach, z zastosowanie procedur zachowania zasad bezpieczeństwa związanych z ochroną przed zakażeniem COVID-19.

 

Program szkolenia

 

Stylizacja paznokci metodą akrylową

Zdobienie paznokci

Stylizacja paznokci metodą hybrydową

Stylizacja paznokci metodą żelową

Manicure klasyczny

 

Prowadzący

 

Prowadząca szkolenie posiada wykształcenie kierunkowe oraz wieloletnią praktykę w zawodzie kosmetyczki. Stale inwestuje w rozwój osobisty uczestnicząc w kongresach i szkoleniach.

W ciągu ostatnich lat ukończyła m. in. kursy z dziedziny przedłużania i stylizacji paznokci, masażu, rehabilitacji, podologii, makijażu charakteryzatorskiego, efektów specjalnych w charakteryzacji, makijażu kamuflującego, korekty twarzy, przedłużania i zagęszczania rzęs, komunikacji z pacjentem i wiele innych.

 

Czas  trwania kursu

 

Program szkolenia obejmuje 60  godz. dydaktycznych realizowanych zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

 

Cena

 

Koszt szkolenia: 500-600zł

 

Zapisy i informacje

 

Zapisy prowadzone są telefonicznie, mailowo lub osobiście:

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Węgorzewie
ul. Bolesława Prusa 8, tel. 87 427 2023
wegorzewo@zdz.bialystok.pl